Firma CD Projekt razem z zaprzyjaźnionymi serwisami organizuje pierwszy, ogólnopolski turniej Aliens vs Predator, w którym możecie wziąć udział i wy. Piętnaście polskich portali zajmujących się elektroniczną rozrywką zbiera graczy z całego kraju, którzy mają ochotę uczestniczyć w Krwawych Łowach. Bawimy się wersją demonstracyjną nowego dzieła studia Rebellion, więc każdy ma szansę dołączyć do turnieju.

Oczywiście aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wokół niego, organizatorzy zabawy przygotowali atrakcyjne nagrody. Trzydziestu najlepszych zawodników zostanie nagrodzonych sprzętem o łącznej wartości 8500 złotych. Wśród upominków znalazła się między innymi konsola Xbox 360 (pełna lista nagród tutaj).

Jeśli więc chcecie dołączyć do naszego zespołu, to umieśćcie odpowiedni komentarz pod treścią tego newsa. „Rejestracja” potrwa siedem dni. Do przyszłego wtorku (16 lutego) możecie się zapisywać na Valhalli. Chętni zostaną poinstruowani jak wziąć udział w turnieju. Nad jego przebiegiem czuwa serwis ESL. Więcej informacji na temat zabawy opublikujemy już wkrótce.

Aktualizacja: Ruszyła rejestracja zawodników biorących udział w turnieju Aliens vs Predator. Więcej na jej temat przeczytacie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

16 KOMENTARZE

  1. Jestem jak najbardziej chetny, tylko o co chodzi? Wiadomo co sie dostanie, za jakie miejsce, ale jak sie „zdobywa” miejsce juz nie;)

  2. gra jest fatalnie zabalansowana. Mapa dostepna w demie jest tragiczna. . Moge juz strescic caly turniej. Wygra ta osoba ktora pierwsza dobiegnie to smartguna/min i zacznie kampic w tym samym pomieszczeniu. Oczywiscie jak lagi chwilowo znikna ;]

  3. Podobno to nie ma być jeden mecz, tylko całokształt osiągnięć indywidualnych. W związku z tym nasze biedne V nie ma szans :P. Już widzę jak konkurujemy na ilość fragów z najemnikami z CD-Action czy Gry-online. Ale prawdziwy Wiking nigdy się nie poddaje :).

  4. Nie wiem jak ten turniej bedzie wygladac, bo ostatnio co sie wlacze do gry, to po paru minutach gospodarz odchodzi i wszyscy wylatuja. Czegos takiego na poczatku nie bylo, choc podlaczenie do serwera trwalo pare ladnych minut. Nic dziwnego ze Rebellion przepraszalo za demo, ktore „zywcem” przeniesli z konsoli, bo to kpina jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here