My oczywiście przechwyciliśmy go i umieściliśmy pod treścią newsa. Tym razem możemy obejrzeć kawałek kampanii dla samotnego żołnierza. W klipie zobaczymy jak wojska Armii Czerwonej ruszają na stolicę III Rzeszy. Złapcie więc za pepeszę i już teraz zobaczcie jak wygląda ta część World at War. Jednocześnie przypominamy wam o innym pliku wideo z tej produkcji, który pokazywaliśmy jakiś czas temu. Po przeniesieniu się w to miejsce będziecie mogli zobaczyć jak wygląda kampania coop, którą znajdziemy w piątej odsłonie Call of Duty. Naszym zdaniem gra nie wygląda źle. A co wy o niej myślicie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Czyżby koktajl Mołotowa i dubeltówka? 😉 A więc jednak, dodali cośkolwiek. ; ) Więc miejmy nadzieję, że jeszcze niejednym nas zaskoczą.

  2. Mam nadzieje że w nowym cod zrezygnują z tego niekończącego się respawnu przeciwników i że powrócą savy. Tak naprawdę to jaki sens mają checkpointy? Służą chyba tylko sztucznemu wydłużaniu rozgrywki, i doprowadzaniu do szału bardziej nerwowych graczy (czyli mnie)

  3. 5. część COD powinna mieć podtytuł COD: World in Flames, bo to jak „propagują” ogień w tej części jest dla mnie nazbyt nachalny. Sama gra wygląda nieźle, ale to już nie jest ten skok jak w COD4 (podobnie jak z GOW2). . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here