INFORMACJA PRASOWA

Sag Baldur's Gate i Icewind Dale nie trzeba przedstawiać żadnemu graczowi. Dwa legendarne cykle RPG, wydane wraz ze wszystkimi oficjalnymi dodatkami, gwarantują setki godzin doskonałej zabawy. W skład poszczególnych sag wchodzą:

Saga Baldur's Gate:

* gra Baldur's Gate,
* dodatek Opowieści z Wybrzeża Mieczy,
* Baldur's Gate II: Cienie Amn,
* dodatek Tron Bhaala.

Saga Icewind Dale to:

* gra Icewind Dale,
* dodatek Heart of Winter,
* dodatek Trials of the Luremaster,
* gra Icewind Dale II.

Więcej informacji o grach można znaleźć na stronach www.gram.pl/BaldursGate i www.gram.pl/IcewindDale.

Gry zostaną wydane w serii eXtra Klasyka Gold, w cenie 24,99 PLN. Każda z sag ukaże się na płycie DVD i w pełnej polskiej wersji językowej.

eXtra Klasyka Gold stanowi specjalne wydanie serii eXtra Klasyki neXt, w której publikowane będą tylko wyjątkowe, legendarne tytuły. Gry w serii będą miały złote oznaczenia, drukowaną wysokiej jakości papierze dwukrotnie grubszą instrukcję wraz z poradnikiem oraz bogate materiały dodatkowe, dostępne na płycie z grą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  • Ja się wciąż zastanawiam, bo część tych gier już stoi na mojej półce po za Baldurs Gate’m I i Icewind Dalem II. Muszę się nad tym poważnie zastanowić chociaż za taką cenę to jak kolega wyżej napisał:

   Po prostu grzech nie brać.

  • Eh, a ja kilka lat temu kupiłem Sage Baldur’s Gate za jakieś 170 zł, ale nie żałuje 😉

   Takie perełki za taką cene? Po prostu grzech nie brać.

   Dokładnie.

 1. Co prawda wszystkie te gry mam, ale takie wydanie i to na dvd – skuszę się na pewno. Przynajmniej nie trzeba będzie płytkami żonglować co i rusz podczas instalacji – choć i to ma swój urok. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here