Nie chemy nawet myśleć o tym ile żetonów wrzuciliśmy do automatów z House of the Dead w salonach arcade. Dzięki firmie SEGA w niedalekiej przyszłości zaoszczędzimy trochę pieniędzy. Wydawca ten zapowiedział kolejną odsłonę tego tytułu na Nintendo Wii. Nosi on nazwę House of the Dead: OVERKILL i zostanie wydany na zasadach wyłączności na konsoli Wielkiego N.

Co ciekawe gra ta będzie prequelem poprzednich części House of the Dead. Agent G rusza w niej na swoją pierwszą. Ta zaprowadzi go do malutkiego miasteczka w Luizjanie, w którym, w tajemniczych okolicznościach znikają ludzie. Szybko okaże się, że za wszystkim stoją mięsożerne zombie. My oczywiście będziemy musieli wystrzelać wszystkie żywe trupy, a po drodze rozprawimy się jeszcze z kilkoma bossami. Wszystkiego dokonamy oczywiście za pomocą wiilota. Zanosi się więc na to, że stacjonarna konsola Nintendo otrzyma kolejny ciekawy tytuł dla całej rodziny. House of the Dead: OVERKILL trafi do sklepów na początku przyszłego roku. My już teraz zapraszamy was do naszej galerii, w której znajdziecie pierwsze fotki z tego tytułu.

W naszym newsie umieszczamy też pierwszy materiał filmowy z OVERKILL. Nietrudno zauważyć, że filmowy zwiastun jako żywo przywodzi na myśl Grindhouse: Planet Terror Roberta Rodrigueza. Ten sam klimat i stylizacja. Wygląda to naprawdę bardzo ciekawie. Ostatnio w ogóle możemy oglądać coraz ciekawsze trailery z gier. Ot choćby jak ten z Far Cry 2. Choć do prawdziwej sztuki i oryginalności nadal im daleko. Na razie wzorują się na branży filmowej i jak widać twórcy gier są pojętnymi uczniami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here