Pierwszy z nich, czyli gra muzyczna Samba de Amigo wyląduje w sklepach tego samego dnia co Yakuza 2 – dziewiętnastego września. Samba jak sama nazwa wskazuje jest grą muzyczną, którą przetestujemy na Nintendo Wii. Yakuza jest kontynuacją ciepło przyjętej produkcji action-adventure na leciwą, ale wciąż doskonale sprzedającą się Playstation 2.

Tydzień po premierze tych produkcji (26 września) zagramy w Sonic RPG czyli nowe dzieło studia BioWare. Tego tytułu nie trzeba polecać. Chyba każdy posiadacz DSa będzie chciał sprawdzić co takiego stworzyli autorzy Mass Effect i nadchodzącego Dragon Age. W sierpniu zagramy w dość przeciętnie zapowiadające się Beijing 2008. Ta gra zostanie wydana dokładnie dziewiątego sierpnia.

Kolejną premierę wyznaczono na listopad tego roku. W tym miesiącu posiadacze PS3 wrzucą do napędów konsoli Valkyria Chronicles tytuł mieszający elementy akcji i strategii. Empire: Total War jak już pisaliśmy kilka dni temu wpadnie w nasze ręce szóstego lutego. Wiosną przyszłego roku zagramy jeszcze w Sonic and the Black Knight, o którym donosiliśmy przedwczoraj. Ostatnią pozycją wymienioną dziś przez SEGA jest Stormrise, który na pewno zostanie wydany w przyszłym roku, choć na chwilę obecną nie wiadomo kiedy dokładnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here