Kilka dni temu zapowiadaliśmy grę End of Eternity będącą pierwszym wspólnym projektem firmy SEGA i Tri-Ace związanym do tej pory z Square-Enix. Dziś dowiedzieliśmy się, że uczucie, które doprowadziło do zbliżenia między dwiema firmami jest bardzo silne. Najwyraźniej pracownicy Segi podają dobrą kawę, mają znakomity socjal albo po prostu chcą się dzielić większą ilością jeszcze niezarobionych pieniędzy ponieważ wydawca ogłosił, że nowy projekt Tri-Ace będzie „czymś epickim” i na tyle ważnym, że zamierza wspierać go przez najbliższe dziesięć lat.

W ciągu tych 120 miesięcy prawdopodobnie zobaczymy więc jeszcze przynajmniej kilka części End of Eternity, a jeśli gra odniesie sukces, to zapewne dość szybko zostanie przeniesiona na wszystkie możliwe platformy.

Póki co do premiery nowego dzieła Tri-Ace zostało jeszcze kilka miesięcy. W japońskich sklepach powinniśmy je zobaczyć w okolicach grudnia tego roku. Do tego czasu zachęcamy was do zerknięcia na pierwsze, całkiem ładne fotki z gry i dzisiejszy premierowy zwiastun tej pozycji. Klip mocno przypominający to, co widzieliśmy w Final Fantasy XIII (walka, ruchy bohaterów) znajdziecie pod treścią naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here