Pozycja ta jest shooterem TPP mocno nastawionym na taktykę, którego akcja przenosi nas do roku 2025, w przeróżne punkty zapalne na całym świecie. Jednocześnie kierować będziemy dwiema postaciami. Pierwsza to Myra Lee, kiedyś zajmująca się szpiegostwem. Drugi bohater to Aron Alvarez, ekspert od walk na krótki dystans, były członek Delta Force. Teraz należą oni do organizacji zrzeszającej elitarnych żołnierzy – ISA.

Gracz musi wykorzystywać umiejętności bezszelestnego poruszania się Myry i siłę Arona. Dzięki nim będzie mógł przechodzić misje, w których przyjdzie mu walczyć na tyłach armii wroga. Wszystkie zadania powinniśmy móc ukończyć na wiele różnych sposobów, a gra zachęcać ma nas do ponownego przejścia całej kampanii. Tytuł ten trafi na konsolę Xbox 360 i pecety z Windows Vista. Obok naszego newsa powiesiliśmy pierwsze, bardzo ładne fotki z gry. Jej autorzy – studio Black Lion – chwalą się tym, że właśnie tak wygląda ich pozycja. Obrazków w żaden sposób nie upiększano. Shadow Harvest pojawić ma się w sklepach na początku przyszłego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Pozwolę sobie na mały offtop wklejając tego linka, ale padło słowo kluczowe Vista w kontekście gier 😉 http://games. slashdot. org/games/08/02/02/0236200. shtmlDisclaimer: Oczywiście zawartość tego linka niczego tak na prawdę nie dowodzi i wklejam wyłącznie jako akcent humorystyczny 😉

  2. Jej autorzy – studio Black Lion – chwalą się tym, że właśnie tak wygląda ich pozycja.

    Ta, jasne. Screeny same sie rozmyly, jakos tak wyszlo i w ogole zupa byla za slona i Black Lion nie maja z tym nic wspolnego, lol. Ten blur jest tragiczny i nie wiem po co go dodali w ogole. A jesli maja zamiar faktycznie zrobic ten tytul takim rozmazancem, to zycze powodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here