Serwis Destructoid, powołując się na francuskie espirit-pixel.com napisał, że w usłudze Xbox Live Arcade może się pojawić znana i lubiana gra Jet Set Radio. Tyle przynajmniej dowiadujemy się z fotki, którą opublikował tajemniczy człowiek od „Xboxowych przecieków”. Uwieczniono na niej listę gier, które wylądowały na twardym dysku konsoli należącej do informatora. Znajdziemy wśród nich wymienioną przed chwilą pozycję. I choć w sieci pojawiły się głosy mówiące o tym, że jest to jedynie fotka obrobiona w programie graficznym, to kolejne doniesienia zdają się temu przeczyć.

Wiadomości te pochodzą z tego samego źródła i mówią o nadchodzącej premierze kolejnego bardzo lubianego tytułu. Miałby nim być Shenmue 2. Tym razem na grafice, która pojawiła się w sieci, informator pokazał produkcję nazwaną Project Berkley II. Czemu więc mowa jest o Shenmue? Ano dlatego, że kodową nazwą pierwszej części tej gry była właśnie Project Berkley. I choć SEGA nie ustosunkowała się do tych plotek, to w internecie zrobiło się gorąco od kolejnych teorii na temat możliwej premiery obu gier wymienionych w naszym newsie.

My, wyjątkowo nie zabierzemy głosu w tej sprawie. Zamiast tego zachęcamy was do zerknięcia na te tajemnicze fotki. Znajdziecie je w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here