To dopiero niespodzianka. Wielbiciele polowania na okręty wojenne mają dziś swoje święto, ponieważ francuski Ubisoft zapowiedział piątą odsłonę serii Silent Hunter. Z nowości, o których wspomniano w informacji prasowej, wymienić można możliwość zwiedzania „cygara” jako jego kapitan. Nasz okręt ukazany jest wtedy z perspektywy pierwszej osoby, a my możemy przechadzać się pomiędzy jego poszczególnymi częściami. To jednak jeszcze nie wszystko. Jako kapitan możemy też wchodzić w interakcję z załogą U-boota, choć nie wiemy jeszcze czy gadki i plotki prowadzą do czegoś konkretnego.

Obiecywana jest także nowa, dynamicznie zmieniająca się kampania, w której okręty Aliantów dostosowują swoje działania do tego co robią niemieckie okręty podwodne. Silent Hunter 5 otrzyma także nowy interfejs użytkownika. Nowicjusze wyruszą dzięki niemu na polowanie, a doświadczeni dowódcy skorzystają z „expert mode”, w którym dowodzenie jednostką stanie się poważnym wyzwaniem.

To wszystko wpadnie w ręce pecetowych graczy już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Do naszego newsa dodajemy pierwsze fotki z gry. Zobaczycie je za kilka sekund obok tej wiadomości.

Aktualizacja: Do naszego newsa dokładamy pierwszy materiał filmowy z gry. Powinniście go widzieć pod tym tekstem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here