Chyba odrobinę pospieszyli się z tą zapowiedzią panie i panowie z firmy SimBin. Ogłosili oni, że w roku 2011 na sklepowe półki wjedzie kolejna odsłona serii GTR. Ma ona być kolejnym, znaczącym krokiem wykonanym na drodze ku osiągnięciu perfekcyjnego odwzorowania realizmu, grafiki i przywiązania gracza do jego wirtualnej maszyny. Wiadomo również, że gra otrzyma wiele nowych, innowacyjnych cech związanych z funkcjonalnością sieciową i zaoferuje coś nowego w temacie DLC. Ma również być produktem (tak jak jej poprzednicy) z cyklu „bez problemu nauczę się prowadzić, tylko mistrz kierownicy zostanie prawdziwym wymiataczem”.

Niestety w chwili obecnej gra nie posiada oficjalnej nazwy, nie ma wydawcy i nie wiadomo na jakich platformach zostanie wydana. Mówiliśmy, że się pospieszyli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Eh, mnie się marzy jakiś następca GT Legends. Współczesne wózki może i szybkie, może i zwrotne, ale nic nie daje takiej satysfakcji jak bezbłedne przejechanie zakrętu bokiem Corvetą C2, czy ryk silnika podrasowanej C3-ki. Te wszystkie nowoczesne wózki moim zdaniem są po prostu pozbawione duszy. W danej klasie wszystkie wyglądają, brzmią i jeżdżą bardzo podobnie. Tym niemniej, pewien jestem, że SimBin odwali kawał dobrej roboty, jak zwykle.

  2. a ja bym chcial by simbin zrobil symulacje ‚cywilnych’ autek. takie gt5 albo fm3 tyle, ze ‚na powaznie’ z powazna fizyka i dla pc. no i oczywiscie stosownymi licencjami na wozki ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here