INFORMACJA PRASOWA

Zaprezentowany dziś internetowy projekt oferuje niezbędne narzędzia do stworzenia własnej, niepowtarzalnej kolekcji ubrań dla bohaterów najpopularniejszej gry wszech czasów. The Sims 2 H&M Fashion Runway tworzy pomost pomiędzy wirtualną rzeczywistością z The Sims 2 oraz światem mody tworzonym przez H&M. Ta niecodzienna akcja internetowa to wyjątkowa szansa dla miłośników mody i fanów Simów na pokazanie kreatywności i kształtowanie nowych trendów. Gracze mogą tworzyć projekty ubrań i zaprezentować je na wirtualnym wybiegu na www.TheSims2FashionRunway.com lub www.hm.com. Każdy może mieć wpływ na kształt kolekcji, która zostanie pokazana w Wielkim Finale.

Marzysz o karierze projektanta? Koniecznie weź udział w internetowej zabawie Fashion Runway. Najlepsze propozycje zostaną ocenione przez projektantów mody H&M i uwzględnione jako inspiracja dla ubrań w przyszłej kolekcji.

Kampania internetowa Fashion Runway towarzyszy premierze zestawu akcesoriów The Sims 2 Moda z H&M, który w ten piątek trafi do sprzedaży. Wraz z Simami wybierz się na zakupy i ubierz je w odzież zainspirowaną przez prawdziwe projekty H&M! Gracze mogą nawet prowadzić własne sklepy sieci H&M, budując je z elementów wyposażenia zawartych w grze.

– H&M jest pierwszą marką, która w ten sposób wkracza do świata The Sims i jesteśmy niezmiernie podekscytowani z tego powodu. Dla nas akcesoria The Sims to doskonała okazja, aby trafić do klientów i zaprezentować im naszą letnią kolekcję – mówi Jörgen Andersson, dyrektor Marketingu H&M – Społeczność graczy The Sims znana jest z pomysłowego wyrażania siebie i inteligencji – cieszymy się z możliwości oglądania ich projektów na wirtualnym wybiegu.

– Fashion Runway pozwoli ludziom na odzwierciedlenie ich osobowości i umiejętności twórczych. To doskonałe połączenie. Moda inspiruje kreatywność w taki sam sposób jak gry wideo. – mówi Steve Seabolt, wice Dyrektor ds. Globalnego Rozwoju cyklu The Sims. Sukienki z czerwonego dywanu, moda prosto z Paryża… ciekawe co jeszcze zaoferuje nam społeczność The Sims.

Szczegółowe zasady i dalsze informacje na stronie ww.TheSims2FashionRunway.com

The Sims 2 H&M Fashion Runway Showcase rozpoczyna się od zgłaszania propozycji projektów. Zadaniem uczestników jest stworzenie ubrań według sześciu tematów przewodnich, związanych z latem. Trzy pierwsze z nich to: „Moda klubowa”, „Moda młodzieżowa” i „Moda miejska”). Trzy kolejne zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

W każdej kategorii EA i H&M wyłonią 12 najpopularniejszych projektów i przedstawią je podczas wirtualnych pokazów w Internecie. Głosuj na swój ulubiony projekt The Sims 2 Fashion Runway Showcase od połowy lipca na www.TheSims2FashionRunway.com lub www.hm.com.

12 projektów, które otrzymają najwięcej głosów od społeczności The Sims, fanów H&M oraz entuzjastów mody, zostanie zaprezentowanych na pokazie mody podczas Wielkiego Finału.

W międzyczasie odkryjcie letnią kolekcję H&M w grze The Sims 2 H&M Akcesoria*. Premiera 8 czerwca!!!

* Do uruchomienia wymagana jest gra The Sims 2, The Sims 2 Special DVD Edition lub The Sims 2 Zestaw Świąteczny.

Więcej informacji na temat produktu The Sims™ 2 Moda z H&M® – akcesoria znaleźć można na stronie internetowej http://www.polska.ea.com/games/10837/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here