INFORMACJA PRASOWA

– W tym miesiącu szum wokół skate. sięgnął zenitu! Wszyscy mówią o tej grze – powiedział Bob McKenzie, wiceprezes do spraw sprzedaży GameStop. – Z powodu wyjątkowego zainteresowanie skate. już możemy powiedzieć z całą pewnością, że oto przed nami nowy zawodnik wśród gier symulujących jazdę na deskorolce.

skate. to autentyczne doświadczenie jazdy na deskorolce, nieporównywalne z jakąkolwiek inną grą komputerową. Sam sprawdź działanie innowacyjnego systemu sterowania Flickit, dzięki któremu stworzysz oryginalny styl jazdy. Nagraj swoje tricki w dowolnym momencie gry i umieść je na stronie www.skate.ea.com. To opcja dla tych, którzy chcą pokazać, co potrafią i nie boją się ocen innych.

Wersja skate. na PLAYSTATION®3 pojawi się w sprzedaży 12 października. Skate pojawi się także w wersji na telefony komórkowe. Gra została oceniona na 12+ (powyżej 12 roku życia) przez system klasyfikacji wiekowej PEGI.

skate. jest bardzo wysoko oceniona przez media branżowe – serwis GameSpy.com przyznał jej 5 na 5 punktów, natomiast portale 1up.com, IGN, Yahoo! Games i GamesRadar.com oceniły ją na 9 na 10 możliwych punktów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Nie dziwie się dlaczego Skate zrobił taki szum. Miałem okazje zagrać w demo tej gry i musze przyznać, że gra jest rewelacyjna. Sam nie jestem skaterem a jazde na desce oglądam tylko od czasu do czasu na kanale Extreme – nigdy też gra Tony Hawk do mnie nie trafiła, SKATE jednak pokazał pazurr:) Gra śmiga w 1080p i sterowanie jest naprawdę dobre i przyjemne – nie tylko dla zawodowych skaterów. Polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here