INFORMACJA PRASOWA

Miłośnicy skateboardingu mogą w końcu zapomnieć o wielogodzinnych treningach, siniakach i połamanych kościach. Także Ci, którzy do tej pory nie odważyli się stanąć na desce będą mogli zaimponować swoim znajomym najtrudniejszymi trickami, jakich nigdy nie wykonaliby na minirampie. Gra Skate polegająca na wykonywaniu tricków na deskorolce to nowy wymiar jazdy na desce, a wraz z nim – zabawa, rywalizacja sportowa i duża dawka kultury skaterów.

–Pracując nad grą Skate przeszliśmy długą i ciężką drogę. Ale opłacało się – efekt końcowy jest doskonały! – powiedział legendarny skater Danny Way. – Myślę, że jest to gra, która niejednej osobie zawróci w głowie. Naszemu zespołowi udało się uchwycić nie tylko realizm jazdy na desce, ale także trud i radość wszystkich deskorolkowych tricków. Staraliśmy się przekazać w niej wszystko co niesie ze sobą kultura skate.

Skate posiada innowacyjny system sterowania – Flickit. Dzięki niemu, posługując się analogowymi drążkami kontrolera, można stworzyć niepowtarzalny styl i wykonywać tricki, którymi dzięki możliwości nagrywania wideoklipów można będzie pochwalić się wszystkim znajomym.

Wersja demonstracyjna SKATE zrobiła furorę wśród użytkowników konsol Xbox 360™. Wkrótce pojawi się także demo na PLAYSTATION®3.

Gra w wersji na konsolę Xbox 360™ będzie do nabycia w sklepach pod koniec września, a dla użytkowników PLAYSTATION®3 będzie dostępna w połowie października. Skate pojawi się także w wersji na telefony komórkowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here