Dobra. Moją miłość do serii The Legend of Zelda obśmiali już wszyscy, a nasz redaktor naczelny na urodziny obiecał mi już zieloną czapeczkę i rajtuzy pod kolor. Ale trudno. Nie wypada mi się chwilkę nie popodniecać, skoro w sieci znalazły się nowe filmiki z Twilight Princess. I znów jestem w szoku. Żeby nie zwariować, muszę sobie przypominać, że do momentu, kiedy położę na niej swoje łapki już tylko miesiąc z hakiem.

Sklep z dodatkami do gier i demami na PSP dostępny jest na stronie YourPSP.com, po kliknięciu na odnośnik PSP Downloads. Wszystkie produkty w bazie można ściągnąć za darmo bezpośrednio na konsolę.

Wśród dostępnych plików znaleźć można dema gier LocoRoco i World Tour Soccer 2. Sklep wypełniony jest też dużą ilością dodatków do rozmaitych gier, w tym Key of Heaven, Fired Up czy Wipeout Pure. To nie wszystko – fani konsoli znajdą w serwisie filmy wideo, muzykę, w tym remix utworu Fat Boy Slima, oraz tapety.

Nie wiadomo jaka przyszłość czeka sklep internetowy, ani w jaki sposób gracze będą płacili za dodatki. Valhalla.pl przypuszcza, że to jedynie wprawka przed premierą PlayStation 3. Uważamy, że po premierze nowej konsoli działalność sklepu zostanie rozszerzona, a jako waluta zostaną wprowadzone punkty SONY, wzorem Microsoft Points w sieci Xbox Live.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułn-Space rośnie i szuka Ciebie!
Następny artykułW kupie siła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here