Czy tym samym położono kres innym plotkom na temat PSPhone, o którym pisaliśmy jakiś czas temu? Można podejrzewać, że tak. Aby zainstalować i skorzystać ze Skype'a na swoim PSP musicie jedynie pobrać aktualizację oprogramowania konsoli. Zostanie ona udostępniona już w tym miesiącu. Niestety z nowych możliwości handhelda Sony nie skorzystają wszyscy. Popularny program zadziała jedynie na „PSP-2000” (Slim, Lite). Nie podano przyczyny, dla której starsze modele konsoli nie będą współpracowały ze Skype. Nic nie wiadomo również na temat zintegrowania możliwości tego software'u z grami.

Mimo wszystko uważamy, że to kolejne dobre posunięcie Sony. Można się spodziewać, że duża liczba posiadaczy PSP skorzysta z dodatkowych możliwości swojej konsoli. Tylko jak to będzie wyglądało? Będziemy chodzili z konsolą przy uchu? To raczej wątpliwe, choć na temat dodatkowych zestawów słuchawkowych nie wiemy nic. Musimy więc starym zwyczajem uzbroić się w cierpliwość.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

    • Tylko na slimie? Porażka według mnie.

      nie porażka, dobrze, że wogóle coś robią. Pamięć wewnętrzna PSP (flash) jest już całkowicie zapchana (32mb), natomiast Slimy mają jeszcze dużo wolnego (pamięć 60mb). Robią dodakti do PSP ale nie da się ich upchnąć w starych wersjach PSP. Jestem na 100% pewny, że i tak to pójdzie na starych PSP – poprostu instalujesz Custom Firmware i podmienisz odpowiednie pliki (np. wywalasz czcionki koreańskie itd które dużo zajmują). Pozatym masz alternatywe Open Source: http://www.skizo. org/njusydetal.php3?id=3358&sys=psp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here