INFORMACJA PRASOWA

Utworzenie Sony Computer Entertainment Polska świadczy o ogromnym potencjale polskiego rynku gier wideo oraz jest dowodem na zaufanie i wsparcie dla naszego kraju ze strony Sony Computer Entertainment Europe (SCEE). Ostatnim krajem, w którym utworzono dedykowaną spółkę SCEE, była Portugalia w 2004 roku.

Start Sony Computer Entertainment Polska to sukces, który nie byłby możliwy bez pomocy wszystkich fanów i użytkowników PlayStation – powiedział Marcin Ziobrowski, Dyrektor Generalny w Sony Computer Entertainment Polska – Mamy nadzieję, że już w najbliższych miesiącach również nasi klienci odczują wiele istotnych zmian, które szykujemy jako nowa spółka. Będziemy bliżej naszych konsumentów starając się zapewnić im jak najlepsze możliwe doświadczenia w świecie PlayStation. Mam nadzieję, że nasze działania umocnią pozycję PlayStation jako najpopularniejszej marki na rynku gier wideo w Polsce.

Siedziba Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o. znajdować się będzie w Warszawie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Mamy nadzieję, że już w najbliższych miesiącach również nasi klienci odczują wiele istotnych zmian

    Zamiast obiecywac gruszki na wierzbie powinni nam dogodzic opuszczajac cene PS3 to pulapu 999zl. Bo roznica miedzy X360 to nadal jakies 500zl.

  2. Ten link to wywod fajbojowskiej fascynacji jakiegos domoroslego fana prima aprilis:)Chociaz fajnie by bylo zobaczyc PS3 za 299 dolarow:) to tak jak xbox360:)

  3. a ja bym wolał żeby nie taniałą jak to xbox ostatnio wtedy niewiadomo jkaie bachory by sie za nia zabierały i tyle by mieli pożytku a póki co na wydanie 1400zł trzeba sie nieco zastanowic takowe osoby sobie moga dac spokujtkaie jest moje zdanie

  4. ja nie mówię o „młodszych”tylko o czymś w rodzaju dzieci neo jak sie tacy zaczna panoszyc na grach sieciowych to szkoda gadac fifi

  5. lepiej niech tanieje bo atrakcyjność jako odtwarzacz Bd już jest znikoma, nie to co jeszcze pół roku temu. wczoraj w dennym markecie Auchan był odtwarzacz BD Samsunga, modelu nie pamietam. Troche taki duży ,grubi i toporny za 1369 zl podlaczony pod 42 calowego Sharpa Full HD i obok ten sam telewizor w tandemie z Ps3 na obydwu leciał Ghost Rider. Mówiąc wprost. Powinni odłączyć pierwszy zestaw bo po prostu obraz był lepszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here