Kiedy informowaliśmy was o ostatniej wpadce SONY, wydawało się, że takowa więcej się już nie powtórzy. Złudne nadzieje – japońska firma znów się „potknęła” i nie uwierzycie – po raz kolejny wszystkiemu winny jest Project Gotham Racing 3 – „exclusive” Xboxa 360.

Tym razem w aferę nie jest zaangażowane bezpośrednio SONY, lecz duński magazyn Mediamarkt (nie, nie ten „Nie dla idiotów”), który na swoich łamach przyozdobił artykuł o PlayStation 3 tłustym obrazkiem z Project Gotham Racing 3. Kto jednak za to oberwie? No właśnie, SONY.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Jak juz ktoś na pewnym serwisie żartobliwiej powiedział:”Ps3 jest tak silne ze zemulowało pgr3″ ;)Poważnie mówiąc te coraz częstsze wtopy w tym stylu każą mi twierdzić ze gdzieś tam w tym maczał palce Microsoft. Myślę że gdyby było inaczej, sprawa poszła by do sądu:(

  2. ja bym nawiązał raczej do krótkiego podsumowania „pismaków” na konferencji prasowej w Cannes – Polański Rulez 🙂

  3. Ludzie czemu wy sie tak czepiacie M$ co kolwiek sie stanie to w tym musi maczać palce microsoft. Wszędzie gdzie kolwiek jest jakiś błąd, zamieszania itd. TO MUSZĄ BYĆ TAJNI AGENCI M$. Taka super tajna komórka spec agentów którzy jeżdżą po świecie i przekupują, mieszają, ogólnie robią burdel w świecie. Ostatnio gdziekolwiek niespojrze czytam ze w tym musiał maczać palce microsoft jak moja kobieta sie spóźnia to mam shiza że Microsoft sie w to miesza. APELUJE nie dajmy sie zwariować. . . . . . . PS. Tak macie racje microsoft mi płaci za pisanie takich tekstów. lol :)PS2. Wpadka jak wpadka ktoś sie nie zna a chciał zrobić fajna reklamę.

  4. jak moja kobieta sie spóźnia to mam shiza że Microsoft sie w to miesza

    Za ten tekst „+1” :DRowniez watpie, by Microsoft maczal w tym palce. Oczywiscie, bardziej „uswiadomieni” gracze wysmieja Sony, ale ci, ktorzy duzego pojecia o tym swiecie nie maja (a zapewne jest ich dosc sporo) dodadza sobie „te-fajne-wyscigi-z-reklamy” do zalet PS3 🙂 A to raczej firmie z Redmond nie jest na reke.

  5. Skoro MS nie macza w tym swoich tłustych paluchów, to czemu nie pozwie Sony za bezprawne wykorzystywanie flagowego tytułu z Xbox’a 360?. . .

  6. Przy następnej reklamie PS3 będzie pewnie użyty Gears of War 🙂 Ale tak na poważnie to ta sprawa coś śmierdzi. Może jakaś dywersja w Sony.

  7. Pewnie specjaliści z Sony od marketingu porozsyłali błędne obrazki do wszystkich swoich partnerów, którzy by chcieli promować ten sprzęt i tak wszyscy używają tego. Ale też jest możliwość, że spece od marketingu od Sony naprawdę spisali się na medal idąc za zasadą, nie ważne, co mówią, byle by mówili.

  8. Psilon – ale odnośnie tego newsa to nie sony ponosi winę za całe zamieszanie ale magazyn który opublikował te zdjęcie:(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here