Jak informuje serwis Next Generation, nie mamy co liczyć na zmianę ceny PlayStation 3 na niższą. Zdaniem osób zajmujących się analizą rynku, obniżka ceny trzeciej PlayStation jest jak najbardziej wskazana – konsola nie sprzedała się bowiem w takim nakładzie, jak oczekiwało SONY (6 milionów konsol do końca marca 2007). Teraz wiemy jakie jest stanowisko SONY w tej sprawie:

Cena PlayStation 3 oraz jej dostawy są uzależnione od sytuacji na rynku oraz naszych konkurentów. Sony nie posiada obecnie żadnych określonych planów aby obniżyć cenę PS3”.

Pozostaje zatem czekać na obniżkę ceny Xboxa 360, lub Nintendo Wii – ciekawe jak wówczas zareaguje SONY?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Poczekajmy, do grudnia 2007 roku bedzie tyle hitow na PS3 i wtedy bedzie dopiero dylemat ktora konsole kupoic, bo jesli chodzi o tytuly to xbox nie ma sobie rownych w tym momencie.

  2. Oj wy niedobrzy. Na PS3 jest sporo ciekawego stuffu. 🙂 Resistance, MotorStorm, Oblivion i w ramach pożegnania PS2 God of War 2 zajmą trochę czasu. 😉 A potem Ninja Gaiden Sigma. Grać jest w co. Więc nie narzekać! 😉

  3. Gruby:-MotorStorm – tu sie zgadzam. Killer na start to cos, czego potrzeba kazdej konsoli-Oblivion – hehe. Nie dzieki. Wole wydac 1 000 zlotych mniej i zagrac na Xboxie 360 ;] i jeszcze se zbroje dla konia dokupic ;p-God of War 2 – jak sie bedziemy bawic w teksty o wstecznej kompatyblinosci, to dojdziemy do wniosku, ze seria 3 gry z serii Metal Gear Solid to najlepsze tytuly startowe dla PS3 :P-NG: Sigma – nie lepiej zagrac sporo taniej, ale i rownie ciekawie w NG: Black na „dziadku” Xboxie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here