Potężny RPG, rodem z Niemiec, już niedługo na półkach sklepów. Wszystko, co wiadomo o grze, powie wam Michał Szczepanek - redaktor Valhalli i dozgonny fan serii.

PlayStation®2, to najszybciej sprzedająca się platforma rozrywki komputerowej. Do grudnia ubiegłego roku łączna ilość dostarczonych PlayStation®2 na całym świecie, wyniosła ponad 100 milionów sztuk.

Sugerowana cena detaliczna 555 złotych dla PlayStation®2 dotyczy modelu w kolorze czarnym.

Nowa, niższa sugerowana cena detaliczna PlayStation®2 sprawi, że teraz jeszcze większe grono osób, zainteresowanych wysokiej klasy rozrywką i zabawą, będzie mogło poznać świat gier PlayStation®! Dodatkową zachętą powinny być zbliżające się premiery długo wyczekiwanych popularnych gier z kolekcji Sony Computer Entertainment Europe, takich jak: przebojowej gry muzycznej dla entuzjastów wokalnych popisów, SingStar: Rocks! (kwiecień), symulatora operacji wojskowych specjalnych oddziałów amerykańskiej piechoty morskiej, Socom:3 US Navy SEALs (kwiecień), jednej z najpopularniejszych gier dla dzieci, Ape Escape 3 (maj), jedynej gry na oryginalnej licencji najszybszego sportu świata, Formula One 2006 (czerwiec), oraz japońskiej przygodówki w konwencji horroru, Forbidden Siren 2 (czerwiec).Również w maju br. ukaże się najnowsza gra ze studia Polyphony Digital, twórców Gran Turismo, jednej z najpopularniejszych serii wszechczasów w historii PlayStation® – TOURIST TROPHY.

PlayStation®2 uzyskało status standardowego wyposażenia centrum domowej rozrywki nie tylko dzięki ponad 14 000 dostępnych gier z łącznej biblioteki tytułów na PlayStation i PS2, w tym 6200 gier na PlayStation 2, ale również, dlatego, że doskonale sprawdza się jako odtwarzacz DVD, element zestawu Kina Domowego, czy klasyczny odtwarzacz płyt CD Audio.

Z początkiem stycznia 2006, Sony Poland udostępniło polskim graczom, możliwość rejestracji do gier sieciowych przez stronę www.playstation.pl. Teraz wszystkie osoby z Polski, mogą zmierzyć się w sieciowych pojedynkach z graczami na całym świecie w WRC Rally Evolved, Ratchet: Gladiator, czy Killzone.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAnime z Xbox Live
Następny artykułTurniej Call of Duty 2 w EMPIK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here