Wspomniany w tytule newsa człowiek był producentem pracującym przy wydanym na PSP Dungeons&Dragons: Tactics. W wywiadzie udzielonym serwisowi Eurogamer Lawrence powiedział: „Można stworzyć grę MMO na PSP. Nawet jeśli do gry potrzebny byłby Memory Stick o dużej pojemności, to maszyna ma podstawowe 'narzędzia' potrzebne do uruchomienia pozycji z gatunku MMO. Z całą pewnością poradziłaby sobie z takim EverQuest Online Adventures (wydany na Playstation2 tytuł MMO przyp. red.)”.

Oczywiście wiadomość ta nie mogła się obyć bez małego „ale”. Jest nim niewielka liczba użytkowników konsoli Sony. Powołuje się na nią nawet cytowany przez nas człowiek. Grę można więc stworzyć, ale nie ma dla kogo. Bardzo nam to przypomina sytuację w jakiej znalazła się jeszcze jedna konsola japońskiego giganta. Podpowiadamy – jest taka platforma, która nie narzeka na brak użytkowników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Szczerze mówiąc jakoś nie wyobrażam sobie MMO na PSP. Tego typu gry to pożeracze czasu, a konsolka nie słynie z mocnej baterii, więc musielibyśmy grac na zasilaczu poza tym kwestia dostępu do sieci. U nas ta propozycja zdecydowanie odpada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here