Już w piątek serwis GameTrailers ujawnić ma niespodziankę od firmy Sony. Nie będzie to jednak nowy model telewizora czy działający uniwersalny kontroler. Japońska korporacja chce pokazać światu „sequel niespodziankę”. Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość albo po prostu zgadywać czym może być ta tajemnicza produkcja. Internauci i niektóre serwisy branżowe twierdzą, że chodzi o Resistance 3. My tym razem nie będziemy się bawili w jasnowidzów, ponieważ to nie jedyna niespodzianka szykowana przez Sony.

Serwis Siliconera donosi, że dwie firmy zarejestrowały w urzędzie patentowym projekty związane z tajemniczym Łukiem – Arc. Pierwsza z nich to oczywiście Sony, która już wkrótce ma oddać w ręce przedstawicieli mediów działającą wersję swojego nowego kontrolera. Druga to Konami, która zarejestrowała nazwę Gradius Arc. Czy jest to pierwsza produkcja wykorzystująca innowacyjny kontroler? Nie potrafimy powiedzieć, ponieważ oficjalnie nie potwierdzono nawet, że urządzenie tak się nazywa. Nie przeszkadzało nam to jednak w publikowaniu plotek na ten temat.

Koniec tego tygodnia i początek przyszłego zapowiadają się więc bardzo ciekawie. Możecie być pewni, że o nowościach od Sony napiszemy na Valhalli. Zostańcie z nami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here