Aż godzinę będzie trwała prezentacja ciekawie zapowiadającego się gadżetu dla Playstation 3, który umożliwiać będzie sterowanie grami za pomocą ruchu rąk. Tyle można przynajmniej wywnioskować z wpisu na oficjalnej stronie internetowej Game Developers Conference. Sony wynajęło salę w Moscone Center w San Francisco na dokładnie sześćdziesiąt minut. Jedenastego marca zobaczymy prezentację „Introducing the Playstation 3 Motion Controler”.

Czego dowiemy się w trakcie tego wydarzenia? Japoński gigant nie sprecyzował swych planów, ale po cichu liczymy na to, że w końcu zostanie zdradzona oficjalna nazwa gadżetu. Być może w akcji zobaczymy też jakieś gry, których w dniu premiery urządzenia ma być około dziesięciu.

Ciekawie zapowiada się też nowość, którą zapowiedział szef studia Quantic Dream. David Cage zdradził, że już wkrótce powie coś na temat Różdżki i jej związku z jego firmą. „Jestem bardzo zainteresowany urządzeniem Sony. Istnieje duża szansa na to, że powiemy coś na jego temat w nadchodzących tygodniach” – mówił Cage na łamach norweskiego Dabladet. Czyżby nadchodziła nowa wersja Heavy Rain, w której wykorzystamy Różdżkę. Pomysł ten brzmi dość ciekawie. Uzbrajamy się zatem w cierpliwość i czekamy na rozpoczęcie imprezy GDC.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here