Mieliśmy nie publikować tej wiadomości, ponieważ powtarza się ona praktycznie w przypadku każdej głośnej produkcji, której nie będzie na Playstation3. Plotki na temat przeniesienia nowych przygód Sama Fishera pochodzą jednak z ciekawego źródła. Jest nim CV jednej z osób zatrudnionych w studiu Ubisoft Montreal. Niejaki Marc Demer (lead software engineer) napisał w swym profilu na łamach serwisu LinkedIn, że Conviction zmierza na „Xboxa 360, PS3 i pecety”. Informacji tej wiarygodności dodaje fakt, że w kilka chwil po tym jak obiegła świat elektronicznej rozrywki, profil Demera został poprawiony. Oczywiście usunięto z niego wzmiankę o konsoli Sony. Czyżby więc Ubisoft szykował dla nas jakąś niespodziankę? Tego powinniśmy się dowiedzieć już wkrótce. Już teraz możecie jednak powiedzieć czy zależy wam na wydaniu Conviction na japońskim superkomputerze.

My natomiast zachęcamy was do sprawdzenia tego tekstu. Dzięki uprzejmości rodzimego oddziału Ubisoftu mieliśmy okazję pograć w nowe Splinter Cell, które opisaliśmy właśnie w tamtym materiale. Przypominamy również, że pecetowa wersja Conviction wpadła w poślizg. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Aktualizacja: Serwis ConnectedConsoles donosi, że Ubisoft zareagował na tę informację krótkim „nic się nie zmieniło, nie publikowaliśmy żadnych oficjalnych ogłoszeń ani nie potwierdzaliśmy tego, iż taka gra znajduje się w produkcji”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here