Japoński Square Enix nie do końca ufa ludziom z byłego Eidosu? Być może tak. Na pewno jednak firma chce zadbać o to, by Deus Ex 3 zachwycił fanów elektronicznej rozrywki. Popularni „Kwadratowi” (ustami Stephane'a D'Astousa z Eidos Montreal) ogłosili, że wszystkie materiały CGI, które znajdziemy w grze, zostaną przez nich stworzone w ich (zapewne cyberpunkowej) siedzibie w Tokio. Praca przy trzeciej części kultowej produkcji spodobała im się na tyle, że już teraz zastanawiają się czy nie powinni zająć się przerywnikami filmowymi z Thief 4.

Cóż, nas ta informacja wyjątkowo ucieszyła. Wiadomo przecież, że mało kto robi tak efektowne wstawki wideo jak Square Enix. Można więc zakładać, że „cinematiki” z Deus Ex 3 rzucą nas na kolana. Chcielibyśmy jednak w końcu zobaczyć jakieś nowe materiały z tej produkcji. Nikt nie pogniewa się też na japońską firmę jeśli pokaże pierwsze fotki z Thief 4. Może jakiś prezent na święta?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Wszyscy zbierali swego czasu szczęki z podłogi na widok scenek z gier Squaresoftu. Pod względem CGI Square to jest już legenda. Mam nadzieje, że DX3 wyjdzie to na dobre. No właśnie – gdzie jakies nowe materiały i zapowiedzi? Doczekamy się gry w 2010?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here