Japońska firma w zeszłym tygodniu zapowiedziała, że na amerykańską imprezę wyśle tylko kilku pracowników. Skromny zespół prawdopodobnie zapowie jednak trzy całkowicie nowe produkcje. Tak przynajmniej twierdzi redakcja australijskiego serwisu Gameplayer. Jej zdaniem przynajmniej dwie z trzech świeżych gier to tytuły multiplatformowe.

Official Xbox Magazine donosi tymczasem, że jedną z nowości Square Enix jest gra akcji Nier. Miałaby ona być czymś, co zadowoli fanów serii Devil May Cry jak i Ninja Gaiden. Bohaterem tej produkcji jest dobijający do czterdziestki mężczyzna, który szuka lekarstwa dla umierającej córki. Nier ma się ukazać dopiero w przyszłym roku i wpaść w ręce posiadaczy Xboxów 360 oraz Playstation 3.

Więcej informacji na temat tej i pozostałych produkcji Square-Enix poznamy zapewne po rozpoczęciu tegorocznych targów E3. Valhalla będzie oczywiście donosiła o wszystkich ciekawostkach związanych z tą imprezą. Możecie więc być pewni, że o nowościach z japońskiej stajni także napiszemy kilka słów. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here