Katastrofalne wizje roztaczali przed nami naukowcy obawiający się dzisiejszego uruchomienia akceleratora cząsteczek w ośrodku badań jądrowych CERN. To, że czytacie te słowa dowodzi jednak tego, że póki co świat się jeszcze nie skończył. Możemy więc w spokoju zajrzeć na usługę sieciową Microsoftu i zobaczyć co w tym tygodniu przygotowała dla nas amerykańska firma.

Podobnie jak siedem dni temu nabyć możemy trzy tytuły. Pierwszym z nich (naszym skromnym zdaniem najlepszym) jest Samurai Showdown 2 od firmy SNK. Bijatyka 2D znana z NeoGeo kosztuje jedynie 400 Microsoft Points (choć mówi się również o 800 – nie sprawdzaliśmy ponieważ nasz Xbox jest obecnie naprawiany). Na pewno warto się jej przyjrzeć. Nie wiemy niestety czy równie dobre są kręgle RocketBowl i japońska gra strategiczna Shotest Shogi. Obie te produkcje wyceniono na 800 Punktów Microsoftu. Amerykańska firma udostępniła również 1200 nowych układów do Buku Sudoku (za 200 MS Points) i prawie dwieście nowych plansz do N+ (również za 200 MS Points).

To niesamowite. Nie dość, że świat się nie skończył, to jeszcze po raz pierwszy w środowym spotkaniu z Xbox Live Arcade napisaliśmy kilka słów o mikrododatkach do gier. To taka mała niespodzianka dla 300 polskich naukowców, którzy będą badali dane zebrane w genewskim CERN-ie. Kto wie może oni w wolnym czasie też grają?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here