W Elemental: War of Magic wcielamy się w potężnego władcę jednej z kilku baśniowych krain. Używając swej potęgi militarnej, czarów, zdolności dyplomatycznych czy nowoczesnych technologii gracz musi rozwijać krainę, którą zarządza i dołączać nowe lądy do swojego królestwa.

W kampanii dla pojedynczego gracza naszym głównym zadaniem będzie poszukiwanie „odprysków magii”. Te pozostałości po dawno zakończonej wojnie umożliwiają rzucanie potężnych zaklęć i są źródłem całej magii w naszym królestwie. Po przejęciu wartościowego „surowca” musimy jeszcze używać go z głową. Wesprzesz swoje państwo potężnym czarem czy rzucisz kilka mniejszych na bohaterów, którzy właśnie ruszają do walki z bestiami? Takie decyzje będziemy podejmowali w grze co kilka chwil.

Autorzy Elemental: War of Magic obiecują, że w ich produkcji znajdziemy także kilka trybów multiplayer oraz edytor umożliwiający tworzenie między innymi map, jednostek, technologii i czarów czy przedmiotów. Wszystko to w ręce fanów pecetowej elektronicznej rozrywki wpadnie w pierwszym kwartale 2010 roku. Za mniej więcej sześć miesięcy ruszą natomiast beta testy opisywanego tytułu. Do tego czasu możecie spojrzeć na pierwsze fotki z gry, które opublikowaliśmy obok tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. No to narobiliscie smaka wspominajac o mom, warto by bylo dodac iz gra bedzie DRM-free no i podac linka do strony. Bo tak to trzeba googlac. Oby cos sensownego z tego wyszlo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here