Sega szykuje dla fanów oldschoolu przepiękne lato, przy którym zapewne nie będą nawet odchodzić od swoich Xboksów 360. Lepiej przed wakacjami zasilcie swoje konta na Xbox Live jak największą ilością Microsoft Points – już wkrótce mogą się wam bardzo przydać.

Altered Beast, legendarna chodzona bijatyka, która zadebiutowała na automatach, a potem trafiła na jakieś sto sześćdziesiąt innych platform, z Sega Master System i Mega Drive na czele, to jedna z najważniejszych produkcji, jakie już wkrótce zawitają na Xbox Live Arcade. Ponadto, w lecie na podbój serc posiadaczy Xboksa 360 wyruszą również Comix Zone, Phantasy Star oraz Shinobi. Z kolei Gunstar Heroes jako jedyna nowa-stara produkcja Niebieskich ukaże się nie tylko na XBLA, ale również na PlayStation Network.

Nie obędzie się również bez symbolu japońskiej firmy – niebieskiego jeża Sonica. Do wymienionych wcześniej pozycji z końcem lata dołączą Sonic the Hedgehog 3 oraz Sonic and Knuckles.

Niestety nie znane są dokładne daty premier, ani ceny, jakie Sega ma zamiar podyktować za konkretne tytuły, ale chcąc kupić większą część z nich należy się liczyć z dość sporym wydatkiem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Zdecydowanie Comix Zone najbardziej mi sie podoba z tej skladanki, chociaz Gunstar Heroes i Shinobi tez dla mnie extremalnie atrakcyjnymi gierkami .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here