Electronic Arts Polska i Valhalla.pl mają dla was jesienny konkurs w którym do rozdania są trzy gry komputerowe Spore plus dodatkowe gadżety – niespodzianki. Wszyscy ci, którzy mają bujną wyobraźnie i pragną stworzyć własne, dziwaczne sporo-stwory powinni zainteresować się tym naprawdę innowacyjnym tytułem, który od kilku tygodni podbija listy przebojów na całym świecie. Jeśli jeszcze nie graliście w ten tytuł to gorąco zachęcamy was do sprawdzenia wersji demonstracyjnej Fabryki Stworów. Pobierzecie ją po kliknięciu w nasz link.

Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące naszej zabawy.

Aby wziąć udział w konkursie przygotowanym przez Electronic Arts i Valhalla.pl wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, które brzmi: Podaj imię i nazwisko twórcy gry Spore. Zwycięzcy w ramach dodatkowej nagrody otrzymają od nas po 50 punktów V. Odpowiedzi proszę udzielać w formie komentarzy.

Warto podkreślić, że same gry są w formie „cyfrowej dystrybucji” (Digital Delivery). Zwycięzcy otrzymają kod-klucz dzięki któremu będą mogli pobrać Spore. Gadżety zostaną przesłane pocztą. Trzej szczęśliwi zwycięzcy otrzymają grę-klucz oraz gadżety-niespodzianki. Dwie dodatkowe osoby dostaną od nas same gadżety związane z grą Spore.

Nie musicie spieszyć się z odpowiedzią. Konkurs trwa do 19 października.

W komentarzach prosimy wpisywać jedynie odpowiedzi bezpośrednio związane z konkursem. Gry rozlosujemy wśród wszystkich, którzy udzielą poprawnej odpowiedzi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

108 KOMENTARZE

  1. odpowiedź: Will Ralph Wright (ur. 20 stycznia 1960) – z pochodzenia Amerykanin, jest współzałożycielem studia developerskiego Maxis ( która często współpracuje z firmą EA) gdzie pracuje jako projektant gier komputerowych. Jego najsłynniejszymi grami są symulacyjne SimCity (EA), The Sims (EA) oraz Spore (EA).

  2. Ostatnim dwóm osobom chciałbym przypomnieć, że warto przeczytać regulamin konkursu zanim weźmie się w nim udział. Tak się złożyło, że konkurs Spore już się zakończył 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here