Studio BioWare wydało zestaw narzędzi do swojego najnowszego dzieła – Dragon Age. Dzięki nim możemy stać się „mistrzem gry” tworzącym zupełnie nowe przygody, kampanie, a nawet przerywniki filmowe. Wśród narzędzi znaleźć można nawet takie, które odpowiadają za synchronizację ruchu warg postaci z wypowiadanymi kwestiami czy te, które pozwalają sterować zachowanie SI komputera.

Oczywiście toolset został udostępniony tylko posiadaczom pecetów. Jeśli chcecie go pobrać, to już teraz kliknijcie w linku umieszczony przez nas pod treścią tego newsa. Wypatrujcie też naszej recenzji Dragon Age. Na Valhalli powinniście ją zobaczyć w połowie tego tygodnia.

Kiedy czytacie te słowa w sieci czeka na was także pierwsza łatka do gry. Oto lista zmian jakie wprowadza:

• Fixed potential corruption of character statistics
• Fixed portrait appearance sliders when importing a character from thedownloadable Character Creator
• Fixed import for preset face settings from the downloadable CharacterCreator
• Made Easy difficulty easier
• Slightly increased attack, defense, and damage scores for all partymembers at Normal difficulty
• Fixed video issues when running on a very wide screen display, including

Dragon Age – narzędzia (Toolset)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Warto by wspomnieć co do Toolset, że aby móc z niego korzystać trzeba posiadać grę Dragon Age. A co do patcha to jeśli nie słyszeliście jeszcze o nim – NIE POBIERAJCIE GO !!! Powinien poprawiać błędy, ale dodatkowo tworzy nowe! I to bardzo poważne, np. grę nie da się uruchamiać lub DLC nie działa.

  2. Tworzy nowe błędy? Dla mnie szczytem szczytów jest już to, że Dragon Age na moim pececie nie da się nawet zainstalować. Nowiuteńka maszyna, którą kupiłem specjalnie dla tej produkcji jest najwyraźniej za słaba na dzieło BioWare. Takie same problemy z tego co widzę mają setki graczy, którzy narzekają na oficjalnym forum gry.

  3. Uff. . . . no to ja mam chyba farta. Mialem szanse dwa razy przysiasc w weekend i pograc pare godzin. No gierka mnie BARDZO sie podoba. . . Smiga do tego pieknie w full HD (doslownie 0 problemow) na Win7 32bit, C2D @ 3. 4Ghz, 4GB + 4870. Mimo wszystko gram na 720p + FSAA x4 bo inaczej literki mi sa za male (opisy czarow etc) :(Tylko czekam na koniec pracy i wracam do swiata fantasy. Patcha nie sciagalem. Katmay no to faktycznie porazka. . . mam nadzieje, ze uda sie odpalic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here