Od dzisiaj możecie zassać z sieci dodatek do Project Gotham Racing 3, dzięki któremu wyszalejecie się w kilku nowych mini-gierkach. Brytyjski developer oddaje do użytku tryby: „Free Roam Points,” „Team Free Roam Points” i „Cat and Mouse”. Ponadto będziecie mogli chwalić się przez online swoimi zdjęciami zrobionymi podczas replayów.

Na tym nie koniec atrakcji. Daniem głównym są oczywiście nowe fury. Style Pack solidnie wzbogaci wasz wirtualny garaż. Lista samochodów budzi szacunek. Nie ma tu miejsca dla Fiatów 126p i innych „mydelniczek”. Autorzy oddają wam w ręce prawdziwe monstra motoryzacji. Zresztą zobaczcie sami:
BMW M6
BMW Z8
BMW M3 CSL
BMW MINI COOPER S
Gumpert Apollo Coupe 4.2 V8
2005 Chrysler Firepower Koncept
Ferrari 365 GTB4 „Daytona”
Ferrari F430 Challenge
Mercedes CLK DTM AMG
Pagani Zonda F
RUF R.K. Spyder 3.8
Vanwall GPR V12

Wszystkie te ślicznotki możecie ściągnąć, albo w pakiecie, albo pojedynczo. Style Pack to trzeci dodatek, jaki rzucają do sieci panowie z Bizzare Creations. Cały czas czekam, aż pojawi się patch, który zaoferuje wypróbowanie lśniącego BMW Z8 na ulicach jakiegoś polskiego miasta. Ciężko będzie odwzorować skomplikowaną geometrię ojczystych dróg, ale utalentowanemu zespołowi Bizzare powinno się udać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here