Na tyle trudny, że Shigeru Miyamoto będzie się zastanawiał czy nie dodać do niego „wsparcia” dla mniej zdolnych graczy. Mogłoby ono przypominać rozwiązanie znane z Super Mario Bros. Wii – gra przechodziłaby się sama.

Jeśli chodzi o wyzwanie jakie graczom stawia Super Mario Galaxy 2, to myślę, że będzie to wymagająca gra. W tej chwili nie potrafię jednak powiedzieć czy wprowadzimy do niej Super Guide. Generalnie jednak, kiedykolwiek uznam to za stosowne, myślę że będę chciał wprowadzać takie rozwiązanie, ale nie mogę w tej chwili jednoznacznie opowiedzieć się za którymkolwiek rozwiązaniem” – mówił Miyamoto w wywiadzie dla Official Nintendo Magazine.

A co powiecie wy? Uważacie, że tego typu uproszczenia, nawet jeśli z nich nie zamierzacie korzystać, powinny się pojawiać w grach? Złapcie za klawiatury i dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. A od kiedy NSMB Wii przechodzi się sama? Można jedynie za znalezione w grze monety kupić sobie możliwość obejrzenia filmików w których pokazane ukryte sekrety, tricki itp. Z tego co widziałem to nie można odblokować filmików z etapów których wcześniej nie przeszliśmy. To nie jest żadne ułatwienie, ale raczej narzędzie, dla hardcorowych graczy, którzy chcą poznać wszystkie sekrety w grze. Swoją drogą rozwiązanie to było by fajne, ale gdyby wyszło w czasach przed YT bo dziś to wszystko można obejrzeć w sieci bez konieczności szukania ukrytych w grze monet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here