Wiemy już jaką niespodziankę szykowała dla nas firma Capcom. Jest nią Super Street Fighter IV, który już na wiosnę przyszłego roku trafi do sklepów. Gra zostanie wydana na konsolach Xbox 360 i Playstation 3 w niskiej cenie. Niestety nie wiemy ile konkretnie trzeba będzie za nią zapłacić.

Wśród nowości wprowadzonych do tego tytułu znajdziemy nowe postaci takie jak Dee Jay, Juri i T Hawk. Z niepotwierdzonych wieści wynika również, że w SSF IV możemy znaleźć takich wojowników jak Ibuki, Cody, Adon., Dudley, Makoto, Guy i Hakan. Wszyscy fighterzy mają także otrzymać dodatkowe Ultra Combo.

Warto także wspomnieć o tym, że akcja gry ma się rozpoczynać równo rok po tym, co widzieliśmy w Street Fighter IV. Nowe dzieło Capcomu ma posiadać poprawiony tryb online, choć obie produkcje na pewno nie będą ze sobą kompatybilne. Być może sprawdzimy także swoje umiejętności w dodatkowej planszy bonusowej. Twórcy gry obiecują też, że wprowadzili delikatne zmiany do silnika gry. Mają one sprawić, że w Super Street Fighter IV będzie się grało zupełnie inaczej niż w „zwykłego” czwartego Ulicznego Wojownika.

I to już wszystko co wiemy na tę chwilę. Na pewno będziemy się jednak przyglądali grze i w przyszłości napiszemy jeszcze kilka słów na jej temat. Wypatrujcie więc naszych newsów, a już teraz zajrzyjcie do galerii, w której umieściliśmy pierwsze fotki z SSF IV. Znajdziecie je obok tej wiadomości.

Polecamy także naszą recenzję czwartej odsłony Ulicznego Wojownika.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here