Nareszcie dowiedzieliśmy się czegoś konkretnego na temat bardzo przyzwoicie wyglądającego Supreme Commander 2. Historia opowiedziana w grze ma się rozpocząć 25 lat po wydarzeniach ukazanych w poprzedniej części tej produkcji. Trzy do niedawna wojujące frakcje (The United Earth Federation, The Illuminate i The Cybran Nation) podpisały rozejm, próbując w zgodzie budować przyszłość.

Pokój nie może jednak trwać wiecznie, ponieważ na fanów elektronicznej rozrywki czekają armie, którymi mogą pokierować. Tak będzie i w Supreme Commander 2, w którym pojawi się nowy system odpowiadający za ulepszanie jednostek. Modyfikować będziemy je po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów badań. Te otrzymujemy zaś za walkę albo wznoszenie specjalnych budowli. Wiadomo również, że w trakcie zabawy zobaczymy eksperymentalne jednostki (Colossus, Cybranosaurus Rex), a gra posiadać będzie ulepszoną oprawę graficzną oraz odświeżony interfejs. Możemy je nawet obejrzeć w pliku wideo, który pokazywaliśmy wam przed weekendem.

I to już niestety wszystko czego dowiedzieliśmy się tym razem. Wypatrujcie jednak naszych newsów. Do gry na pewno wrócimy już wkrótce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here