Czy dzięki Mad World Nintendo Wii przestanie być kojarzone z grami dla dzieci i tytułami dla niedzielnych graczy? Wojtek Borowicz dziś na Valhalli przygląda się produkcji, która może nieźle namieszać w świecie Wielkiego N.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

 1. Do pacyfikowania swoich oponentów głównego bohatera wyposażono w ulubioną broń każdego zdeklarowanego gracza – piłę łańcuchową oraz, w ramach dodatku, dwa długie noże. Wsadzanie tej pierwszej w ciała atakujących przeciwników naturalnie zaowocuje całymi fontannami krwi i widokiem bolesnych rozczłonkowań oraz odrażająco brutalnych dekapitacji. Ostrza skutecznie będą mogły również pozbawić adwersarzy tego i owego(. . . )

  Jak czytam taki tekst zastanawiam sie, dlaczego gry takie jak Mad World można policzyć na palcach jednej, pocietej piłą spalinowa, ręce? Może mam jakieś skrzywienie psychiczne, ale czasem chce się odstresowac i urządzić RZEŹ.

  Widownia z pewnością będzie w siódmym niebie!

  ciekawe czy Wiidownia, w postaci rodziców/rodzeństwa/żon, itp. także 😀

  Tak więc tarcza będzie mieć, w porównaniu do tych tradycyjnych, wręcz monstrualne rozmiary, byśmy spokojnie mogli celować w nią. . . żywymi ludźmi.

  Bardziej sie tu kojarzy seria Flatout. . . Choć krwi tam nie uświadczysz. Słówko co do oprawy – kiedyś na V pisałem – czarno-biała oprawa jest łatwo rozpoznawalna, ale też dosyć męcząca. W dodatku miejsca jak na razie nie przypominały FarCry’a, a wrecz były dosc małe, i w połączeniu z dość jednostajna kolorystyką (heh) powoduje niejaki natłok, parcie na ekran (i nie jest to zwiazane z politykami). Tak wiec wrażenia klaustrofobiczne całkiem prawdopodobne. Ogólnie gra zapowiada sie nie tyle ciekawie, co zadziwiajaco. To niby zwykła RZEŹ, ale. . . czemu nikt tego wcześniej nie zrobił?:) no tak, były, ale nie tak brutalne. . . Brawo za odwagę (już widze zakazy w Niemczech i Australii, na półce wielu sklepów pewnie też jej nie zobaczymy), i za nierzeczywisty klimat. Jeśli wyjdzie z tego koktaj o zjadliwym składzie, to chyba kupię Wii. . . Dla MadWorld i NMH. PS:* – był jeszcze pewien nauczyciel, nazwiskiem Torrance 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here