Lubicie Uwe Bolla? Ja lubię. Mimo, że jego ekranizację gier komputerowych są irytujące to muszę przyznać, że jest to człowiek konsekwentnie i wbrew wszelkim przeciwnościom dążący do wyznaczonego celu. Ma chyba skórę nosorożca i jest impregnowany na krytykę – choć czasem da jakąś plamę w jakimś wywiadzie (na ile jest to zamierzone działanie to już innna kwestia). Ja w każdym razie pewnie rzuciłbym się z mostu gdyby z darmowego pokazu mojego filmowego dzieła ludzie uciekali po kwadransie. Dlaczego znowu piszemy o najsłynniejszym synu Zagłębia Ruhry? Ponieważ w sieci pojawił się zwiastun gry Tunnel Rats. Tak, gry! Niektórzy zapewne kojarzą, że Uwe jednocześnie tworzy film oraz grę. To będzie podwójne uderzenie naszego ulubionego przedstawiciela X muzy. Komputerowy Tunnel Rats podobnie jak film opowiada o szczurach i tunelach. No dobrze, żarty na bok. TR to film (i gra) wojenny w którym poznamy historię specjalnego oddziału amerykańskich żołnierzy przygotowanych do walki w cieszących się złą sławą, podziemnych no cóż… tunelach zbudowanych przez Wietkong. Co ciekawe jakiś czas temu Uwe Boll z dumą oświadczył, że dialogi w filmie są improwizowane przez aktorów. Ciekawy eksperyment.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun gry 1968 Tunnel Rats. Trzeba przyznać, że wizualnie prezentuje się całkiem dobrze. Posiadacze Pecetów i konsol Xbox 360 już powinni zacierać rączki i z niecierpliwością czekać na tego FPSa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Może jeszcze za wcześnie by oceniać ale gra przycina i jest brzydka (i nie ma niczego co mogłoby by mnie przekonać do zakupu). Kolejna kasa w błoto, kolejne petycje by nie niszczył branży gier. . .

  2. A mi się spodobał ten trailer chodź słaby ale mnie zaciekawił ale gra chyba jest dopiero w produkcji więc niewiadomo jak będzie wyglądać.

  3. Już to widzę . . . Gra zaczyna się niewinnie zaczynamy w Wietnamie, następnie brniemy w głąb tuneli,po kilku etapach dowiadujemy się że ów tunele prowadzą prosto do piekła i że tak naprawdę Lucyfer jest gigantyczną myszą który ma władze nad 1,000,000 armią klonów Uwe Bolla dodajmy jeszcze do tego zwroty w fabule o 360 stopni i mamy murowany hit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here