O zamknięciu studia odpowiedzialnego chociażby za gry z serii Fight Night czy Def Jam donosiliśmy w listopadzie zeszłego roku. Od tamtej pory w temacie nie działo się nic ciekawego. Dziś dowiedzieliśmy się jednak, że szef EA Chicago (Kudo Tsunoda) przenosi się do Microsoftu. Najwyraźniej dwaj giganci bardzo się lubią. Od jakiegoś czasu widzimy jak ich przedstawiciele przeskakują z obozu do obozu.

Teraz swój „skok przez płot” zaliczył Tsunoda. Jeśli wierzyć plotkom, to metalowa bariera musiała być bardzo wysoka a nasz bohater bardzo wysportowany. Internetowe ptaszki ćwierkają, że będzie on nadzorował produkcję Gears of War 2 z ramienia Microsoftu! Hmm to nie jest wiadomość, której wypatrywaliśmy. Jeśli Tsunodę zadowoli gra pokroju ostatniego Def Jam, to „Tryby Wojny” mogą się okazać niespecjalnie odkrywczym tytułem. Oczywiście czekamy na potwierdzenie tej informacji. Wtedy napiszemy jeszcze jednego newsa, którego oczywiście opublikujemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Tsunoda-LOL, pan, który zamiast wziąc się za gry, trochę pofolgował z autopromocją, dzięki czemu dostaliśmy tak genialnego Def Jem. mam tylko nadzieję, że nie ma praw do tytułu, przzez co kolejne części, mam nadzieję już na poziomie będą pojawiać się także na inne platformy, nie tylko M$. Jeśli tak, to przejście Tsunody do M$, nikogo nie zaboli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here