Informacje na temat tej pozycji znajdziemy na łamach serwisu PrimoTech. Redaktorzy tegoż twierdzą, że zapowiadana przez Bioware gra MMO przeniesie graczy do świata Gwiezdnych Wojen. Dokładniej rzecz biorąc chodzi o okres i część uniwersum, które przedstawiono w bardzo dobrym Knights of the Old Republic.

W tej chwili nie wiemy jeszcze skąd wymieniony przed chwilą serwis wziął tę informację. Naszym zdaniem ma ona ręce i nogi. Na rynku mamy już grę MMO Star Wars Galaxies. Podejrzewamy jednak, że dzieło BioWare byłoby przynajmniej o klasę lepsze. Do tej pory studio wydawało naprawdę solidne produkcje. Knights of the Old Republic MMO? Brzmi rewelacyjnie.

Do planowanej premiery tego tytułu zostało jescze mnóstwo czasu. Wstępnie mówi się, że w sklepach zobaczymy go dopiero w 2009 roku. My oczywiście będziemy wyglądać kolejnych informacji na jego temat. Jeśli coś znajdziemy, to napiszemy o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Jeżeli nie będzie to taka sama młócka jak w typowych MMO (typu WoW) to jestem za. Najbardziej byłbym za, gdyby zrobili z tego cRGP+mocna ekonomia (coś na wzór EVE?).

  2. podpisuje się pod tym co mówi musio3poważne i rozbudowane mmo (opcjonalnie skomplikowane, żeby dzieciarnia nie wlaziła nikomu na głowę :)) bez questów w stylu: z A do B, zabijając po drodze X czegoś, bez grindowania, farmienia, ale ze światem w którym, na przykład profesja bounty hunter nie będzie nam tylko dawać premii +5 do festynu, możliwości noszenia ulepszonego blastera i niższych cen na paliwo do statków, ale żeby można było naprawdę poczuć sie członkiem światka przestępczego, ze wszystkimi tej przynależności wadami i zaletami. . . mmo kotor? nie, niech to będzie coś jeszcze lepszegoale to i tak tylko marzenia zblazowanego fana SW, więc póki co na nic się nie nastawiambtw, przynajmniej daliście przy newsie fotkę z kotor’a3, dobre i to, bo o samej grze to chyba słuch zaginął 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here