Nintendo jest bardzo powściągliwe, jeżeli chodzi o informacje o swojej nowej konsoli. Yasuhiro Minagawa, rzecznik prasowy firmy powiedział, że „Nintendo nadal ma zamiar ogłosić informacje dotyczące startu Wii dopiero we wrześniu. Nasze oświadczenie może wywołać małą burzę”. O co w tym wszystkim chodzi?

Analityk P.J. McNealy uważa, że Nintendo wypuszczści Wii na rynek na początku października. Niespodzianką może być cena nowatorskiego systemu. McNealy twierdzi, że Nintendo może zażyczyć sobie za next-genową konsolę jedynie 199$.

Natomiast według Chrisa Morrisa z CNN Money Nintendo będzie chciało wypuścić Wii już we wrześniu! Smaczku dodaje fakt, że według jego informatorów ruszyła już po cichu produkcja Wii.

Jakby nie było, wydaje się prawdopodobne, że Nintendo uderzy w rynek amerykański na przełomie września i października, czyli wcześniej niż pierwotnie sądzono. Jeżeli wierzyć zapewnieniom Nintendo o tym, że w przeciągu czterech tygodni od startu w USA, Wii będzie dostępne na rynku europejskim, może się okazać, że na nowej konsoli Nintendo pogramy już pod koniec października tego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here