– Wiedźmin miał otrzymać dodatek. Taką informację podaje serwis unseen64.net, który opublikował kilka wieści nt. The Witcher Outcast. Rozszerzenie było tworzone przez kanadyjską grupę roXidy, która znana jest z płatnego add-onu Neverwinter Nights: Wyvern Crown of Cormyr. Zestaw grafik koncepcyjnych oraz krótki opis fabuły dodatku znajdziecie w tym miejscu.

– Jeżeli wizja X-COM w postaci FPS-a nie jest wystarczająco pokręcona, co powiecie na BioShock MMO? 2K Games już kiedyś przejawiało zainteresowanie tworzeniem gier sieciowych, a gra – według tajemniczego źródła serwisu Destructoid – jest już w produkcji. Rzecz jasna żadne konkrety nie są znane.

– Pojawiły się informacje na temat „egranizacji” Iron Man 2. Okazuje się, że gra, choć będzie posiadać wspólne postaci z filmem, stanowić będzie produkcję całkowicie niezależną fabularnie. Każda wersja platformowa posiadać będzie unikatowe cechy, a edycja na Wii została stworzona niezależnie, całkowicie od podstaw. Gra wystarczy na około 11 godzin zabawy, a Osiągnięcia/Trofea mają być łatwo odblokowywane, jako że twórcy kierują ją do casuali.

– Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zostać tajemniczym uczniem Darth Vadera, oto trafiła się świetna okazja na weekend. Star Wars: The Force Unleashed można zdobyć za połowę ceny. Tylko w ramach usługi STEAM.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here