Na to czekaliśmy. Na łamach serwisu IGN pojawił się pierwszy materiał filmowy z Test Drive Unlimited 2. Plik wideo przenosi nas na słoneczną Ibizę, gdzie zobaczymy to, z czego wyspa słynie. Naszym oczom ukażą się więc plaże, wielkie jachty i kobiety w bikini. W klipie zobaczymy też sportowe, a nawet terenowe auta, ale przecież nie one są w tej produkcji najważniejsze. O dziwo, wbrew temu, co kilkanaście godzin temu pisaliśmy, oprawa graficzna tej produkcji wygląda naprawdę bardzo dobrze. Zerknijcie zresztą sami na materiał filmowy umieszczony pod treścią tej wiadomości. My idziemy rozgrzewać silniki naszych polonezów, i wkrótce ruszamy w kierunku Ibizy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Nice, szykuje się naprawdę dobry tytuł. Egzotyczne lokacje, zmienne warunki pogodowe, piękne maszyny- takich wyścigów mi brakowało! Oczywiście po premierze gry zapraszam na mój jacht albo na grilla w willi z basenem 😀 Heh, pomarzyć- dobra rzecz ;p

  2. Aj, aj. . w koncu dlugo oczekiwany konkretny material z gry. Tylko gdzie te obiecane uszkodzenia pojazdow, bo na filmiku ich nie widac ;-p.

  3. Symulatorami TD nigdy nie były , ale powinni zatrudnić kogoś kto kiedykolwiek jechał samochodem od czasu TD3 model jazdy jest ten sam , mianowicie kręcenie bączków jakimkolwiek samochodem rozpoczyna się w momencie wejścia na wysokie obroty przy jakiejkolwiek próbie skrętu. Szczególnie razi to gdy mamy auto 4wd. Samochody seryjne ruszają niczym 1khp dragstery. Ferrari miota się na zakrętach niczym Viper na lodzie na łysych letnich oponach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here