Dziś posiadacze każdej z konsol obecnej generacji usłyszeli bardzo dobre wieści. Ci, którzy uwielbiają Nintendo Wii cieszą się z daty premiery New Super Mario Bros. Osoby grające na pecetach i 360tkach wiedzą już kiedy sprawdzą w akcji Splinter Cell Conviction. Właściciele Playstation 3 na pewno podskoczą z radości kiedy dowiedzą się, że już za kilka miesięcy do sklepów trafi Gran Turismo 5.

Dzieło Polyphony Digital zostanie wydane w Japonii w marcu przyszłego roku. Niestety ani studio ani firma Sony nie powiedziały kiedy gra wpadnie w ręce fanów elektronicznej rozrywki z Europy i Ameryki Północnej. Dowiedzieliśmy się za to, że znajdziemy w niej auta hybrydowe i elektryczne (sic!). Wiadomo również, że nagrane pliki wideo ukazujące nasze przejazdy będzie można bez problemu eksportować na konsolę PSP albo do serwisu YouTube.

Czekamy więc na wieści na temat europejskiej daty premiery. Możecie być pewni, że napiszemy o niej na Valhalli. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Buahahaha! Marzec 2010!? Po co cała ta gadka, że gra już jest dawno gotowa i że Yamauchi mógłby ją wydać nawet jutro. A tu nagle marzec 2010. Przy dobrych wiatrach to dostaniemy ją w maju lub czerwcu, albo w lutym Kazunori stwierdzi, że on jeszcze chce ją dopracować, żeby była tak super fpytę i gra wyjdzie na jesień. Nie wiem jak innym osobom, ale mi już się odechciało czekania na ten tytuł. Żal, po prostu żal!

  2. Podobno gra jest ukończona w 65%. Że niby brakującą 1/3 gry zrobią w pół roku ?No nie wiem ;)Właściwie to ile lat ta gra już powstaje ?

  3. Hmm może gra była już faktycznie gotowa, ale forza 3 pokazuje taką klasę że pewnie głupio było by im wydać gorszy produkt, wiec tym samym teraz chcą go usprawnić (chociażby wygląd torów,forza może się pochwalić zrównoważoną oprawą)

  4. Właściwie to ile lat ta gra już powstaje ?

    Niedługo stuknie setka, ale dawno w kalendarz nie patrzyłem, więc pewien nie jestem 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here