Przy takiej okazji na myśl przyszły nam słowa z jednego polskiego filmu – „Czy to jakaś zorganizowana akcja?”. Kolejna produkcja zmierzająca na Playstation 3 zaliczy poślizg. Ostatnio stało się tak chociażby z Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Coś nie ma Sony szczęścia do gier.

Europejska premiera The Darkness, ustalona na 29 czerwca w tej chwili dotyczy już tylko konsoli Microsoftu. Gracze, którzy chcą zobaczyć atrakcje jakie zapewni im Blu-ray będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Inwestowanie w najnowsze technologie powoduje, iż zaczekają oni prawie miesiąc na premierę tego tytułu. W Europie The Darkness na PS3 pojawi się w sklepach dopiero około 20 lipca. Pozostaje albo importować grę ze Stanów Zjednoczonych albo czekać…albo grać na Xboxie 360.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Ciekawe jakie sa tego powody? WIadomo cos? Mi to sie wydaje, ze gre jest na PS3 trudniej portowac niz by sie wydawalo i dlatego poslizg.

  2. No ale zaraz – w USA ma wyjść w terminie? Czyli to nie jest kwestia związana z portowaniem, czy ogólnie technologią. Raczej chodzi o to, że przez opóźnienia nie zdążą z dystrybucją w EU. Czyli może być w tym racja – potrzebowali więcej czasu na dokończenie gry.

  3. Pocieszające jest to, że ta firma nie płacze, że PS3 jest trudniejsza w programowaniu, więc port musi być „gorszy” – pocięty. Wiadomo, że Darkness od początku pisany był z myślą o X360. Jeżeli port na PS3 teraz wygląda faktycznie tak samo, to można pogratulować optymalizacji. „The main difference between the 360 and PS3 versions at this point is the amount of video content on the disc. Blu-Ray discs have more storage capacity so there’s more video content on the PS3 version. This is NOT in-game cinematics or anything like that. It’s mainly the video stuff you’ll see on TVs throughout the game. The HUD is indentical in both PS3 and 360 versions with the only difference being the X,Y,A,B/Square, Circle, Triangle, X buttons that are specific to each console. „

  4. Mi sie wydaje, ze powod opoznienia jest inny niz to, ze ciezko sie konwertuje z jednej platformy na druga. A mianowicie $$$ M$ 😉

  5. Oprawa może i lesza od FEAR, ale ciekawe jak z grywalnością. FEAR na PS3 mi się podoba, pomimo, stosunkowo słabej konwersji. Co do The Darkness, to już pare dni temu oficjalnie podano datę EU. W UK/IRl 6 lipoiec, reeszta europy 20 lipiec. Nie znam powodów obsówu.

  6. mcg klimat ma niezly. Ma tez kilka ciekawych rozwiazan np mozna zmieniac sie w potfora z kilkoma glowami. Ogolnie gra sie bardzo fajnie. W F. e. a. r ‚u fajny byl klimat grozy i bullet time.

  7. Eh, mnie jakos ten caly Darkness nie przekonuje – widzialem filmiki i jak dla mnie, to jest to po prostu kolejna strzelanina. Ot, gra jak kazda inna, bez rewelacji. Superskille glownego bohatera tez nie robia jakiegos wielkiego wrazenia ;/

  8. Siergiej, jako, że gra już miała swoją premierę w stanach, pojawiły się pierwsze opinie. Miałem podobne zdanie do Twojego. Trzeba będzie je zweryfikować. Ludzie masami rozpływają się w zachwycie. Większość twierdzi, że to prawdopodobnie obok GoW najlepsza gra na iksa do tej pory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here