Wysypało się kilka screenów z The Legend of Zelda: Twilight Princess w wersji na Wii. Szykuje się najpiękniejsza Zelda w historii. Zło nadciąga.

Czym jest The Ship? Wieloosobowym thrillerem brytyjskiej firmy Outerlight Limited, która kupiła licencję silnika source i postanowiła swój mod do Half-Life przerobić na pełnoprawną grę. Tak, jak wiele razy w przeszłości – Valve dostrzegło potencjał The Ship i zaproponowało wydanie gry za pomocą swojej platformy elektronicznej.

Akcja gry toczy się na pokładzie luksusowego liniowca w latach 20 XX wieku. Niejaki pan X (ile jeszcze tych iksów?), właściciel statku, zaprosił głównego bohatera do dziwacznej gry, w której pasażerowie muszą tropić swoich towarzyszy, a jednocześnie nie mogą dać się wytropić przez własnych prześladowców.

Jak twierdzą spece z Outerlight, choć The Ship oparty jest o silnik Source, znacznie różni się od innych tytułów FPP czy modów do Half-Life 2. W grze pojawia się zaawansowany system potrzeb poszczególnych postaci, a także elementy eksploracji i skradania się. Na dodatek dorzucono elementy logiczne i detektywistyczne.

Jak zapowiadają producenci, dzięki wydaniu gry przez Steam, będą mogli dodawać nowe przygody i elementy, dzięki czemu The Ship będzie dosłownie żył własnym życiem. A kiedy narodziny? Już we wrześniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here