Nasz news jest póki co plotką, ale jakże wyborną. Jakiś czas temu pisaliśmy o studiu Eidos Montreal, które zabrało się za prace nad kontynuacją gry legendy – Deus Ex. Być może jednak nie jest to jedyny potencjalny hit nad którym pracują. Na ich stronie internetowej wielbiciele gier znaleźli jedno zdanie, które lotem błyskawicy obleciało całą globalną pajęczynę. Twórcy Deus Ex 3 napisali „Eidos Montreal z przyjemnością informuje o rekrutacji pracowników do naszego drugiego projektu AAA. Mała podpowiedź! Jego tytuł zaczyna się na literę T”.

Jeśli jeszcze nie stanęło wam serce z wrażenia, to zerknijcie na listę wydawniczą Eidosu i znajdźcie na niej inne hity, których nazwa zaczyna się na literę „T” (ok, nie licząc Tomb Raider). My biegniemy do sklepu napić się wody mineralnej bo aż nam gardła wyschły kiedy przez pięć minut szukaliśmy na podłodze szczęk. Deus Ex3. Thief 4. Życie nagle stało się po prostu piękne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

16 KOMENTARZE

 1. Dołączam się do grona zelektryzowanych fanów :)Jeśli w profilu gry widnieje słowo „stealth”, to automatycznie robię się zainteresowany.

 2. Alleluja! po tej informacji nie stać mnie na przemyślany, merytoryczny post. . . Alleluja!Garret żyje i widzieli go w Memph. . . Montrealu!Alleluja!oczekiwania na Thief4 dzień pierwszy!

 3. Thief, thief, thief, thief, thief – *skanduje z siłą w głosie, a pięść jego ponad głową zaciśnięta *To było by zbyt piękne, kto jeszcze przyłącza się do zbiorowego Allejuja?

 4. Przyłączam się do wyczekujących. Zbieramy na busa do Francji żeby urządzić pochód poparcia pod budynkami Eidosa ?edit: We Francji będą to robić tak btw ? 😀

 5. Tak czy inaczej busa można wziąć. Nie umniejszając serii, poprzednie części były, mimo wspaniałego pomysłu, niedopracowane. Możliwe np były speed runy. Mam nadzieję, że tu trzeba będzie dużo kombinować, poprawią system światła – cienia i ugimnastycznią trochę Garretta

 6. Czy ja wiem, czy speed run to niedopracowanie? W każdej liniowej grze dasz radę coś takiego zrobić, ponadto, w Thiefach akurat ludzi bardziej podnieca Ghostowanie. Zresztą – ja się tylko boję, co zrobią z fabułą, bo w trójce historia zatoczyła koło. Chyba, że pojawi się motyw z Garrettem tworzącym swojego następcę w całym szambie Miasta oraz na dobre powróci Viktoria, wtedy będę zbierał szczękę z podłogi do samej premiery.

 7. Przyłączam się do wyczekujących. Zbieramy na busa do Francji żeby urządzić pochód poparcia pod budynkami Eidosa ?

  Montreal jest w Kanadzie. . . :/

  Looking Glass Studios (developerzy) to Stany.

  LGS od dawna gryzie piach. To dawne studio Warrena Spectora, jeszcze przed Ion Storm. A co do samej informacji? Przecież to było pewne. Mam wrażenie, że Eidos Montreal właśnie po to powstał, żeby zastąpić Ion Storm i zająć się franczyzami wypracowanymi przez to studio.

  • Montreal jest w Kanadzie. . . :/

   Doceniam troskę, jednak bez twojej pomocy wiem gdzie jest Montreal. To czego nie wiedziałem na pewno, to gdzie robiona jest gra. Wydawało mi się, że we Francji 🙂

 8. Pamiętam doskonale że Thief to była/jest jedyna gra w którą grał mój brat. A naprawdę mozna uznać że to dla niej zaszczyt 😉

 9. Mistrz złodziejskiego fachu wiecznie żywy! Wiedziałem że ta chwila kiedyś nastąpi!!!!! ON WRÓCI! Garret przybywaj jak najszybciej!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here