Pierwszą z nich jest Conan (nie mylić z MMO Age of Conan) za którego odpowiada Nihilistic Software. Ich produkcja to rasowy hack'n'slash, w którym krew będzie się lała strumieniami a nasz barbarzyńca wybije w pień całą armię potworów. Jeśli nie kojarzycie autorów tej gry to podpowiadamy, że stworzyli oni poprzednią część gry Vampire o podtytule Redemption. Ci sami ludzie wyłożyli się również na całkiem nieźle zapowiadającym się Starcraft Ghost. Według pierwotnych planów Conan miał się ukazać w przyszłym roku.

Drugim tytułem, który dołączy do Conana jest dodatek do znakomitej strategii czasu rzeczywistego Company of Heroes o podtytule Opposing Fronts. Ta gra właśnie pojechała do tłoczni. W pełnym produkcie znajdziemy między innymi dwie kampanie dla pojedynczego gracza (niemiecką i brytyjską). Autorzy tej produkcji obiecują również, że poprawiona zostanie SI komputera, system fizyki a nowością będą zmienne warunki pogodowe, które mogą wpłynąć na pole bitwy. Warto nadmienić, że Opposing Fronts pobawimy się nawet jeśli nie posiadamy podstawowej wersji gry.

Obie gry mają się pojawić w sklepach – tych na Zachodzie – już pod koniec tego miesiąca a dokładnie rzeczy biorąc 28 września.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here