Wydawca Red Faction III zwołał konferencję prasową, która musiała być całkiem krótka. Dziennikarze liczący na to, że wyjdą z niej bogatsi o konkretne informacje na temat kolejnej odsłony przyjemnej serii strzelanek nie mogli być zadowoleni. THQ zdradził jedynie, że studiem odpowiedzialnym za trzecią część gry będzie Volition. Ich znamy z wydanego na Xboxie Saint's Row. Sama gra zaś zostanie wydana na konsoli Microsoftu i Playstation 3. A gdzie pecety panowie? Przecież to właśnie na nich już dwa razy burzyliśmy ściany, przestrzeliwaliśmy sufity i zastanawialiśmy się czemu nie możemy zniszczyć wszystkiego. Pozostaje nam wierzyć, że do wydania tej pozycji (w tym roku fiskalnym THQ) zdążymy jeszcze usłyszeć o przeniesieniu jej na komputery osobiste.

AKTUALIZACJA:Francuskie źródła podają, że tytuł ten pojawi się jednak na pecetach. Zakładamy więc, że rzeczywiście Red Faction trafi do napędów komputerów osobistych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Oby, oby, bo Red Faction byl naprawde dobrym FPSem. Tak dobrym ze probowalem go ostatnio nawet po raz 2 przejsc, ale babole w grafice mi to skutecznie uniemozliwily.

    • Oby, oby, bo Red Faction byl naprawde dobrym FPSem. Tak dobrym ze probowalem go ostatnio nawet po raz 2 przejsc, ale babole w grafice mi to skutecznie uniemozliwily.

      Dlaczego wypowiadasz się w czasie przeszłym? 😉 Odpowiem, że nadal jest dobrym FPSem. Red Faction 1 jest do tej pory grywalna grą, szczególnie w multi. Sam grałem przez bardzo długi okres czasu, a także zapisałem się do dwóch klanów. Specyficzne plansze w CTF, lub DM dostarczają sporo zabawy 🙂 Ma swoich fanów o czym może stanowić fakt, że można cały czas spotkać osoby grające w multi, a dodatkowe tworzone mapy przedłużają żywotność. Druga część niestety nie posiadała multi i miała zdecydowanie gorsze oceny od części pierwszej. Dlatego w ogóle nie zainteresowałem się tym tytułem. Jeśli natomiast część 3 będzie posiadać tryb multi i będzie w połowie grywalna jak jedynka to na pewno się skusze :-)> ==> mnemic 2008-02-06, 15:08>> W przeszlym, bo jak mowilem, nie moglem jej teraz odpalic ;)W takim razie wszystko jasne 🙂

  2. Mi ta gra niezbyt sie podobala. Wywalanie dziur w scianach jakos mnie nie zachwycilo. udna byla i ogolnie dosc siermiezna. Mozna zagrac, ale nie trzeba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here