Twórcy Test Drive Unlimited kuszą nowymi screenami! Zobacz Dodge`a Vipera na Oahu i zapragnij tej gry tak, jak pragniemy jej my.

Już na święta 2006 pojawi się Thrillville na PS2, PSP i Xboxa – zapowiada studio Davida Brabena. Czerpiąc z wzorców zdobytych przy produkcji Rollercoaster Tycoon 3, programiści z Frontiera tworzą Thrillville – najbardziej kolorową, pełną emocji i ciekawych rozwiązań symulację budowy parku rozrywki.

Biorąc pod uwagę, że Thrillville powstaje specjalnie z myślą o posiadaczach konsol, zaawansowany system budowy i tuningu własnych kolejek, karuzel i innych obiektów to tylko okazja stworzenia interaktywnych lokacji. Prawdziwym hitem Thrillville jest fakt, że możemy wcielić się w dowolną osobę, odwiedzającą park, przechadzać się po nim w perspektywie pierwszej osoby, rozmawiać, żartować, a nawet… flirtować!

W grze czeka na nas ponad setka różnych obiektów i wesołomiasteczkowych instalacji, które będziemy mogli wypróbować. Do tego 15 unikatowych lokacji, pięć parków, a nawet takie atrakcje jak tory go-kartowe i tory do minigolfa. A jeśli chcemy pograć z przyjaciółmi – też będzie okazja! Specjalnie z myślą o multiplayerowcach powstają areny paintballu, miejsca, w których możemy potańczyć (!), trampoliny i boksy dla autek do zderzania się. Całość wygląda naprawdę ekstra!

Thrillville wydane zostanie w USA przez LucasArts, a w Europie przez Frontier. Mamy nadzieję, że znajdzie się miejsce dla wersji PC (ostatecznie przecież na tej platformie wyrośli Frontier) i oczywiście – dla polskiego wydawcy. Trzymamy kciuki za Thrillville!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here