O kłopotach twórców Hellgate: London pisaliśmy kilka tygodni temu. Z opublikowanych wtedy informacji wynikało, że studio Flagship zwolniło wszystkich pracowników i zakończyło działalność. Tak się jednak nie stało. Na oficjalnej stronie firmy głos zabrał jej prezes Bill Roper. Potwierdził on, że studio ma olbrzymie problemy i musiało zwolnić większość swoich pracowników. Na stanowiskach zostali jednak założyciele firmy i najważniejsi menadżerowie. Wciąż jednak nie wiadomo jaka czeka ich przyszłość.

Dziś do tej informacji dołożyć możemy kolejną, tym razem związaną z grami Hellgate: London i Mythos. Prawa do posługiwania się tymi tytułami przejęła firma T3 entertainment, która niedawno wykupiła koreańskie HanbitSoft. Plotki związane z tą ostatnią firmą krążą w sieci od paru dni. Wynika z nich, że Koreańczycy zajmą się dalszymi pracami nad dawnymi tytułami Flagship. Jest to wielce prawdopodobne. W sieci znaleźć można ogłoszenie rekrutacyjne opublikowane przez T3. Firma szuka kreatywnych ludzi, którzy chcą zająć się dalszym rozwojem Hellgate i Mythos. Specjalnie dla nich otwarto nowe studio w San Francisco, w którym pracę rozpocząć mają „osoby chcące napisać nowy, wspaniały rozdział w historii elektronicznej rozrywki”.

Obie produkcje będą więc zapewne żyły swoim życiem przynajmniej w Korei. My po cichu liczymy na to, że nowy oddział T3 entertainment nie skończy pisać swojej historii na potworku zwanym Hellgate: London.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

    • No cóż Billowi Roperowi nie pomogły ani jego płonące buty ani jego dziwaczna zboczona kapela.

      Hej co chcesz od Poxy Boggarts?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here