Eidos potwierdził, iż Tomb Raider Anniversary wyjdzie na Xboxie 360 w postaci epizodów. Tym samym potwierdziły się informacje, o których pisaliśmy jakiś czas temu w tym miejscu. Według wstępnych informacji tym tytułem nacieszą się jedynie posiadacze poprzedniej części przygód Lary Croft, która została wydana na konsoli Microsoftu (niezłe zagranie marketingowe nie ma co). Jest nią Tomb Raider Legend.

Pierwsze dwa odcinki tej „serii” trafią do rąk graczy już we wrześniu. Będzie im towarzyszyła darmowa plansza treningowa. Kolejne dwa odcinki mają zjawić się na usłudze Xbox Live „w kilka chwil po wydaniu pierwszych dwóch”. Cała gra (cztery epizody) będzie kosztowała 2400 Microsoft Points. W Polsce powinno się to przełożyć na jakieś 130-150 złotych. Są chętni?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Czy Lara już kiedyś nie umarła, czy mi sie tylko coś wydaje?Jeśli chodzi o sama grę to jakoś mnie ONA nie POCIĄGA, wolę rzeczywiste kształty podziwiać a czasem dotknąć.

  2. dobrze że będzie na x,a ale żeby epizoody ?? co oni tam kombinują znowu ?? trzepią nasze portfele jak chcą . . 🙂 a jak nie idzie bezpośrednio to próbują jakiś dziwnych podchodów 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here